دکتر قوامی: اصلاحات ساختاری در بودجه ۹۹ کافی نیست

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت که تلاش کمیسیون تلفیق بستن بودجه‌ای است که آثار مثبتی برای خروج از رکود در سال آینده داشته باشد.

به گزارش ایسنا، دکتر هادی قوامی در حاشیه جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه صبح امروز کیمسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ از تصویب آیین‌نامه داخلی این کمیسیون درباره نحوه حضور اعضا، نحوه بررسی کلیات و چگونگی رأی‌گیری خبر داد.
وی با بیان این‌که کمیسیون تلفیق فردا در دو نوبت و همچنین روز چهارشنبه نیز تشکیل جلسه خواهد داد یادآور شد: در هفته جاری کلیات لایحه بودجه سال ۹۹ به رأی گذاشته خواهد شد و از هفته آینده جلسات کمیسیون تلفیق در سه نوبت موردبررسی قرار می‌گیرد.
قوامی با اشاره به بررسی جزئیات لایحه بودجه با حضور کارشناسان، نمایندگان دولت و مرکز پژوهش‌ها و اتاق ایران اضافه کرد: تلاش ما بر این است که جلسات کمیسیون تلفیق تا ۲۰ دی و نهایتاً تا پایان دی‌ماه به اتمام برسد و گزارش کمیسیون درباره بودجه به صحن علنی ارائه شود.
نایب‌رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تصمیم کمیسیون تلفیق برای ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در جلسات این کمیسیون همچنین گفت: امروز مهلت کمیسیون‌ها برای ارائه پیشنهاد‌ها به کمیسیون تلفیق است.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ با بیان این‌که بخشی از اصلاح ساختار بودجه توسط دولت انجام‌شده یادآور شد: کمیسیون در بخش هزینه‌ها و درآمدهای پایدار تلاش می‌کند تا بودجه باکیفیتی بسته شود که آثار مثبتی برای خروج از رکود در سال ۹۹ داشته باشد.

نوشته های مشابه

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن