بیمارستان تخصصی زنان اسفراین به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بلوک زایمانی در حال احداث بیمارستان اسفراین گفت: با خرید تجهیزات موردنیاز به‌زودی بلوک زایمانی این بیمارستان راه‌اندازی می‌شود.

دکتر قاسم جان بابایی در حاشیه این بازدید افزود: با توجه به پیشرفت خوب فیزیکی بیمارستان تک تخصصی زنان در اسفراین به‌زودی تجهیز این بیمارستان آغاز می‌شود. وی گفت: ایجاد این بیمارستان ظرفیت بسیار خوبی را برای سلامت زنان و مادران باردار فراهم می‌کند.

به گفته جان بابایی با بهره‌برداری از بخش زنان، تخت‌های دیگری در بیمارستان اسفراین آزاد می‌شود که می‌تواند در خدمات‌دهی به بیماران مختلف مناسب باشد. جان بابایی با اشاره به اینکه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین سالانه ۷ هزار مراجعه‌کننده دارد افزود: در سهمیه توزیع متخصصان، متخصص طب اورژانس برای بالا بردن رضایت بیماران برای این شهرستان در نظر گرفته‌شده است که به‌زودی ابلاغ می‌شود.

تجهیز بیمارستان ۳۲ تختخوابی زنان اسفراین. کمک به تجهیز کمبود بیمارستان فعلی. پیگیری جهت اختصاص MRI بیمارستان و سایر امکانات تصویربرداری. اختصاص سهمیه متخصص بیشتر در رشته‌های دارای کمبود. کمک به پرداخت مطالبات دانشکده از بیمه‌ها و کمک به توسعه رشته‌های میان‌رشته‌ای دانشکده پزشکی اسفراین از دیگر مصوبات این سفر بود.

 

نوشته های مشابه

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن